HİZMETLERİMİZ

Motor Kontrol

İkinci el araçlarda en çok karşılaşılan sorun mekanik parçaların zaman içinde aşınmasından veya parça ömrünün bitmesinden kaynaklanan arızalardır. Araç alındıktan sonra çıkan bu arızalar kişilere maddi anlamda zarara uğratmaktadır. Performans Oto Ekspertiz sırasında bu arıza ve aşınmaları tespit ederek sorunsuz araç almanızı hedefler.

İkinci el araç alacak kullanıcıların araçlarını satın almadan önce mutlaka aracın motorunda sorun olup olmadığını öğrenmeleri için Oto Ekspertiz işletmelerinde motor kontrolü yaptırmaları gerekmektedir. Alacağınız ikinci el araçlarda eğer Oto Ekspertiz motor kontrolü ettirmediğiniz zaman ciddi zararlara uğrayabilirsiniz. Araç motorunuzda oluşan aşınmalar, yağ kaçakları, V kayışı, yağ yakması, motorun üflemesi ve enjeksiyon gibi birçok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlar aracınızın serviste yatmasına, zaman kaybına, maddi masraflara her şeyden önemlisi de güvenliğinize sebep olabilir.

Oto Ekspertiz Motor kontrolü ile aracınızın motoru hakkında detaylı inceleme yapılır. Aracınızın motor çalışma sesinden, yağ kaçaklarına kadar tüm parçalar test edilir. Oto Ekspertiz Test sonucunda motorun ne kadar sağlıklı olup olmadığı hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Varsa arıza ve hasar durumlarının tespiti hakkında bilgilendirilerek alacağınız araç hakkında Oto Ekspertiz raporu sayesinde bir karara varmış olursunuz.

Motor-Kontrol Motor-Testi


Design EZELNET